Hizmetlerimiz

Yaşam ve Oturma Alanı Tasarımları :

Yaşam ve oturma alanlarınızı yaratıcı fikirlerimiz ve tecrübelerimizle sizin için daha şık ve kullanışlı hale getirirken, sevdiklerinizle huzurla, sağlıkla ve güven içinde yaşayacağınız, kısacası “Sizin İçin Tasarlanmış Mekanlar” olmalarını sağlıyoruz.

Mutfak Tasarımları :

Evlerimizin en çok vakit geçirilen, en çok kullanılan alanlarından olan mutfaklarımız; şık ve estetik olduğu kadar işlevsel ve çok fonksiyonlu da olmalıdırlar. Bu ihtiyaçları iyi bilen bir HK Mobilya İç Mimarlık Ofisi olarak ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verebilen mutfaklar tasarlıyoruz.

Banyo Tasarımları :

Yenilikçi ve cesur tasarımlarla, en ufak detayları bile göz önünde bulundurarak, banyolarınıza yeni bir ruh kazandırıyoruz. 

Ebeveyn Odası Tasarımları : Kendinizi en rahat hissetmek istediğiniz yer olduğunu bildiğimiz, konforlu ve huzurlu yapısıyla size ferahlık hissi veren, ihtiyaçlarınızdan çok daha fazlasına cevap verebilecek ebeveyn odaları tasarlıyoruz.

Ofis Tasarımları :

Ofis tasarımını çok yönlü olarak ele alıyor, estetik ve ferah ofisler tasarlarken,  işlevsellik kavramının ötesinde kullanılabilirlik düzeyi yüksek, verimliliği ve motivasyonu arttıran detaylarla çalışma hayatına ritm katıyoruz.

Kafe-Restoran Tasarımları :

İş yerlerinizi , zamanın ruhunu yansıtan, özgün ve göz alıcı dokunuşlarla karakter sahibi hale getiriyor; hedef müşteri kitlenizin doğru analizi ile, onların  sıkılmadan vakit geçirecekleri, tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen, tasarlanmış ve işleyen kafe ve restoran projeleri meydana getiriyoruz. 

Mağaza ve Vitrin Tasarımları :

Marka kimliğini yansıtan, müşteri psikolojisini yönetmeye yardımcı, çalışanlarının verimliliğine olumlu yansımalarda bulunduğu kadar, satış stratejilerini de destekleyen, modern ve ilgi çekici mağazalar oluşturuyoruz.

Otel Tasarımları :

Konfor ve huzurun ön planda olduğu, misafirlerinizi karmaşadan uzaklaştıran, şık ve zarif tasarımlarla onlara ayrıcalıklı hissettiren, arkalarında unutulmaz hislerle ayrılacakları hatıralar bırakıyoruz.  Bunları tasarlarken misafirlerinizin güvenlik kaygılarını da paylaşıyor çocuk dostu mobilyalar tasarlıyoruz.

Sosyal Medya